KIG - Konińska Izba Gospodarcza KIG - Konińska Izba Gospodarcza
Wspieramy lokalny biznes od 1990 roku
tel: +48 63 245 88 00
E-mail: kig@kig.konin.pl
slajd
USŁUGI KIGAktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Konińskim

Dodano: 12 luty 2016
Powiatowy Urząd Pracy w Koninie w styczniu br. rozpoczął rekrutacje do projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w Powiecie Konińskim (II)”  czytaj całość »

Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Powiecie Konińskim

Dodano: 12 luty 2016
Powiatowy Urząd Pracy w Koninie w styczniu br. rozpoczął rekrutacje do projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w Powiecie Konińskim (II)” czytaj całość »

Zapraszamy na doradztwo

Dodano: 12 luty 2016
W dniu 22 lutego 2016 r. w godzinach od 8.00 do 13.00 w siedzibie Konińskiej Izby Gospodarczej będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie praktycznych aspektów tworzenia klastrów i sieci powiązań kooperacyjnych. czytaj całość »

Szkolenie dla firm - zmiany w przepisach dotyczących ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz prawa pracy od 2016 r.

Dodano: 27 styczeń 2016
Konińska Izba Gospodarcza zaprasza 11 lutego 2016 r. na szkolenie dla przedsiębiorstw z zakresu zmian w przepisach ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz prawa pracy, które weszły w życie od 2016 r.  czytaj całość »

Szkolenie dla firm - zmiany w przepisach podatkowych od dnia 01.01.2016 r.

Dodano: 20 styczeń 2016
Konińska Izba Gospodarcza zaprasza 4 lutego 2016 r. na szkolenie dla przedsiębiorstw dotyczące zmian w przepisach podatkowych, które weszły w życie z dniem 1 stycznia 2016 r.  czytaj całość »

Spotkanie Prezesów Konińskiej Izby Gospodarczej

Dodano: 21 grudzień 2015
Spotkanie Prezesów Konińskiej Izby GospodarczejW dniu 17 grudnia w Hotelu Pałacyk w Koninie odbyło się drugie spotkanie Prezesów Konińskiej Izby Gospodarczej, będące kontynuacją inicjatywy podjętej we wrześniu, kiedy to na zaproszenie obecnego Prezesa Romana Byczyka spotk ... czytaj całość »
archiwum aktualności

Śniadanie biznesowe - relacja ze spotkania

Dodano: 14 grudzień 2015
Śniadanie biznesowe - relacja ze spotkaniaW dniu 10 grudnia 2015 r. w Restauracji Pałacyk w Koninie odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców w formie „Śniadania biznesowego”. Tematem rozmów była ocena zachowania różnych klas aktyw&oacut ... czytaj całość »

Spotkanie podsumowujące IV Edycję Akademii Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 02 grudzień 2015
Spotkanie podsumowujące IV Edycję Akademii Młodej PrzedsiębiorczościW dniu wczorajszym odbyły się ostatnie zajęcia w ramach IV Edycji Akademii Młodej Przedsiębiorczości. Po wykładach zorganizowano krótkie podsumowanie z udziałem przedstawicieli organizatorów projektu. czytaj całość »

Konin dziś, Konin jutro - relacja z konferencji

Dodano: 23 listopad 2015
Konin dziś, Konin jutro - relacja z konferencjiZapraszamy do obejrzenia fotorelacji z konferencji "Konin dziś, Konin jutro -  Potencjał inwestycyjny – stan obecny, perspektywy rozwoju" Organizatorem wydarzenia było Biuro Obsługi Inwestora w Koninie oraz Koni ... czytaj całość »

Rozpoczęła się IV Edycja Akademii Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 04 listopad 2015
Rozpoczęła się IV Edycja Akademii Młodej PrzedsiębiorczościW dniu wczorajszym rozpoczęła się kolejna czwarta już edycja Akademii Młodej Przedsiebiorczości. czytaj całość »

Akademia Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 13 listopad 2015
Akademia Młodej PrzedsiębiorczościW ubiegły wtorek w ramach Akademii Młodej Przedsiębiorczości odbyła się wizyta studyjna w przedsiębiorstwie GOLD-BRUK zajmującym się produkcją kostki brukowej.  czytaj całość »

Relacja z konferencji - Budowanie sieci powiązań kooperacyjnych w Koninie

Dodano: 15 październik 2015
Relacja z konferencji - Budowanie sieci powiązań kooperacyjnych w KoninieW dniu wczorajszym odbyła się konferencja pn. Budowanie sieci powiązań kooperacyjnych w Koninie. Celem spotkania była prezentacja uwarunkowań, źródeł finansowania oraz korzyści wynikających z tworzenia powiązań sieciowyc ... czytaj całość »
archiwum aktualności

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Dodano: 17 kwiecień 2015
Punkt Informacyjny Funduszy EuropejskichZ dniem 1 października Punkt Informacji Funduszy Europejskich funkcjonuje w ramach Konińskiej Izby Gospodarczej. Usługi informacyjne świadczone przez Specjalistów Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich są bezpłatne. Info ... czytaj całość »

Kwalifikacje zawodowe szansą na sukces

Dodano: 16 wrzesień 2013
Kwalifikacje zawodowe szansą na sukcesBezpłatne kursy zawodowe i szkolenia dla branży budowlanej. czytaj całość »

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodano: 26 listopad 2012
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalne Ośrodki Europejskiego Funduszu Społecznego powstały by ułatwić dostęp do informacji o możliwościach wykorzystania środków z EFS oraz wesprzeć potencjalnych projektodawców szkoleniami i doradztwem. Ośrodki ... czytaj całość »

Akademia Młodej Przedsiębiorczości - III Edycja

Dodano: 16 grudzień 2014
Akademia Młodej Przedsiębiorczości - III EdycjaOd 3 listopada do 15  grudnia odbyła się III edycja Akademii Młodej Przedsiębiorczości. Spotkania dla studentów PWSZ w Koninie odbywały się w siedzibie Konińskiej Izbie Gospodarczej. W sumie zorganizowano dziesięć spotka ... czytaj całość »

Akademia Młodej Przedsiębiorczości II Edycja

Dodano: 29 listopad 2013
Akademia Młodej Przedsiębiorczości II EdycjaII Edycja AKADEMII MŁODEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI    Listopad - Grudzień 2013 r. czytaj całość »

Akademia Młodej Przedsiębiorczości I Edycja

Dodano: 06 listopad 2013
Akademia Młodej Przedsiębiorczości I EdycjaPierwsza edycja Akademii Młodej Przedsiębiorczości oficjalnie zakończyła się 14 czerwca 2013 r. Podczas spotkania które odbyło się  w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wręczono Dyplomy Ukończenia Ak ... czytaj całość »
archiwum aktualności
Media o KIG
                    


 

Nasza siedziba
Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin
NIP 665 10 00 688
REGON 003737304