Wspieramy lokalny biznes od 1990 roku
tel: +48 63 245 88 00
E-mail: kig@kig.konin.pl
slajd
USŁUGI KIGSzkolenie: Nowa perspektywa finansowa na lata 2014 – 2020 dla osób wykluczonych społecznie

Dodano: 21 październik 2014
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w KONINIE zaprasza na bezpłatne szkolenie: „Nowa perspektywa finansowa na lata 2014 – 2020 dla osób wykluczonych społecznie” Szkolenie odbędzie się 27 października br. w Sali Szkoleniowej Pu ... czytaj całość »

Szkolenie: ABC Funduszy Europejskich

Dodano: 21 październik 2014
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w KONINIE zaprasza na bezpłatne szkolenie: ”ABC  Funduszy  Europejskich” Szkolenie odbędzie się 29 października br. w Sali szklanej Sali Sportowej  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Malanowie , ... czytaj całość »

Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Dodano: 14 październik 2014
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w KONINIE zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne: "Wsparcie przedsiębiorczości z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”, Spotkanie odbędzie się 21 października w Urzędzie Gminy w Starym Mieście , ul. Gł&oac ... czytaj całość »

Konferencja prasowa Biura Obsługi Inwestora w Koninie

Dodano: 03 październik 2014
Konferencja prasowa Biura Obsługi Inwestora w Koninie Firma MATEX Sp. z o.o. jeden z największych w Polsce producentów mebli tapicerowanych otworzy zakład produkcyjny w Koninie. Oficjalna informacja na ten temat pojawiła się podczas specjalnie zorganizowanej konferencji ... czytaj całość »

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich został uruchomiony przy KIG

Dodano: 01 październik 2014
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich został uruchomiony przy KIGMiło nam poinformować, iż z dniem 1 października br. został uruchomiony przy Konińskiej Izbie Gospodarczej Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE). czytaj całość »

Rejs regionalnego biznesu

Dodano: 15 wrzesień 2014
Rejs regionalnego biznesuW piątek 12 września odbył się organizowany tradycyjnie przez KIG - Rejs regionalnego biznesu statkiem "Dziwożona". Partnerem Rejsu był ING BANK Śląski S.A. czytaj całość »

Szukasz stażysty lub dofinansowania na doposażenie miejsca pracy - PUP Konin ogłosił nabór wniosków

Dodano: 03 wrzesień 2014
Powiatowy Urząd Pracy w Koninie w ramach programu z Rezerwy Ministra, skierowanego dla osób bezrobotnych będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy ogłosił nabór wniosków na staże, prace interwencyjne oraz refundację kosztów wy ... czytaj całość »
archiwum aktualności

Śniadanie biznesowe z TÜV SÜD Polska

Dodano: 25 czerwiec 2014
Śniadanie biznesowe z TÜV SÜD Polska Międzynarodowa Jednostka Certyfikująca TÜV SÜD Polska była gościem dzisiejszego Śniadania biznesowego przedsiębiorców oraz partnerów KIG. czytaj całość »

Walne Zgromadzenie Członków Konińskiej Izby Gospodarczej

Dodano: 08 maj 2014
Walne Zgromadzenie Członków Konińskiej Izby GospodarczejW dniu 23 kwietnia 2014 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Konińskiej Izby Gospodraczej. czytaj całość »

ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓW

Dodano: 11 kwiecień 2014
ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓWW Hotelu Pałacyk w Koninie odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców w ramach Śniadania Biznesowego. czytaj całość »

ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓW

Dodano: 12 marzec 2014
ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓWŚniadanie biznesowe członków KIG w Hotelu Pałacyk. czytaj całość »

Zakończenie II Edycji Akademii Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 19 grudzień 2013
Zakończenie II Edycji Akademii Młodej PrzedsiębiorczościDobiegła końca II Edycja projektu Akademia Młodej Przedsiębiorczości. W dniu 18 grudnia 2013 r. zorganizowana została konferencja podsumowująca, wzięli w niej udział przedstawiciele organizatorów Akademii, instytucji oraz fir ... czytaj całość »

prof. Witold Orłowski spotkał się z przedsiębiorcami na zaproszenie KIG oraz Banku ING

Dodano: 26 listopad 2013
prof. Witold Orłowski spotkał się z przedsiębiorcami na zaproszenie KIG oraz Banku ING W Hotelu Niagara odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami zorganizowane wspólnie przez KIG oraz Bank ING, gościem specjalnym konferencji był prof. Witold Orłowski, który wygłosił wykład na temat sytuacji gospodarczej ... czytaj całość »

Podsumowanie Akademii Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 14 czerwiec 2013
Podsumowanie Akademii Młodej PrzedsiębiorczościW dniu dzisiejszym odbyła się konferencja podsumowująca projekt Akademia Młodej Przedsiębiorczości. Podczas spotkania które odbyło się  w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wręczono Dyplomy ukończeni ... czytaj całość »
archiwum aktualności

Akademia Młodej Przedsiębiorczości II Edycja

Dodano: 29 listopad 2013
Akademia Młodej Przedsiębiorczości II EdycjaII Edycja AKADEMII MŁODEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI    Listopad - Grudzień 2013 r. czytaj całość »

Kwalifikacje zawodowe szansą na sukces

Dodano: 16 wrzesień 2013
Bezpłatne kursy zawodowe i szkolenia dla branży budowlanej. czytaj całość »

Teraz Ty obierz kurs na sukces!

Dodano: 27 listopad 2012
Bezpłatne kursy zawodowe i szkolenia dla branży hotelarsko-gastronomicznej i turystyki. czytaj całość »

Akademia Młodej Przedsiębiorczości I Edycja

Dodano: 06 listopad 2013
Akademia Młodej Przedsiębiorczości I EdycjaPierwsza edycja Akademii Młodej Przedsiębiorczości oficjalnie zakończyła się 14 czerwca 2013 r. Podczas spotkania które odbyło się  w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wręczono Dyplomy Ukończenia Ak ... czytaj całość »

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodano: 26 listopad 2012
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalne Ośrodki Europejskiego Funduszu Społecznego powstały by ułatwić dostęp do informacji o możliwościach wykorzystania środków z EFS oraz wesprzeć potencjalnych projektodawców szkoleniami i doradztwem. Ośrodki ... czytaj całość »

Wielkopolski Klub CSR

Dodano: 26 listopad 2012
Wielkopolski Klub CSRWielkopolski Klub CSR - budowanie platformy wymiany doświadczeń CSR w Wielkopolsce czytaj całość »

Obserwatorium Rynku Pracy Wielkopolski Wschodniej

Dodano: 11 grudzień 2012
Obserwatorium Rynku Pracy Wielkopolski WschodniejObserwatorium gromadzi, przetwarza i udostępnia informacje o sytuacji społeczno-gospodarczej w subregionie, pochodzące z trzech obszarów: gospodarka, edukacja, rynek pracy. czytaj całość »
archiwum aktualności
Media o KIG
                    

Nasza siedziba
Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin
NIP 665 10 00 688
REGON 003737304