Wspieramy lokalny biznes od 1990 roku
tel: +48 63 245 88 00
E-mail: kig@kig.konin.pl
slajd
USŁUGI KIGRajd Rowerowy 10 maja 2014 r. ZAPRASZAMY

Dodano: 14 kwiecień 2014
Rajd Rowerowy 10 maja 2014 r. ZAPRASZAMYZapraszamy przedsiębiorców oraz sympatyków kig na Rajd Rowerowy 10 maja 2014 r. Udział w rajdzie jest bezpłatny, zapewniamy ubezpieczenie uczestników, ciepły posiłek i atrakcje dla dzieci i dorosłych na mecie ra ... czytaj całość »

Ogłoszenie Urzędu Skarbowego w Koninie

Dodano: 17 kwiecień 2014
Ogłoszenie Urzędu Skarbowego w KoninieUrzad Skarbowy w Koninie zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, na którym przedstawione zostana nowe zasady odliczania podatku VAT od wydatków zwiazanych z pojazdami samochodowymi, które ... czytaj całość »

Bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców - 15.04.2014

Dodano: 02 kwiecień 2014
W dniu 15 kwietnia 2014 r. w godz. 14.00 – 16.30 w siedzibie Konińskiej Izby Gospodarczej przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z nowo uruchomionej usługi KIG bezpłatnych porad prawnych. czytaj całość »

ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓW

Dodano: 11 kwiecień 2014
ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓWW Hotelu Pałacyk w Koninie odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców w ramach Śniadania Biznesowego. czytaj całość »

Bezpłatny kurs języka niemieckiego

Dodano: 13 marzec 2014
Trwają zapisy na bezpłatny kurs języka niemieckiego. Do udziału w kursie uprawnieni są pracownicy oraz właściciele firm z branży budowlanej. czytaj całość »

KIG szkoli bezpłatnie kosztorysantów

Dodano: 09 kwiecień 2014
KIG szkoli bezpłatnie kosztorysantówKonińska Izba Gospodarcza rozpoczęła kolejny kurs w ramach projektu "Kwalifikacje zawodowe szansą na sukces". Dzięki projektowi 10 uczestników uzyska nowe uprawnienia - sporządzania kosztorysów robót b ... czytaj całość »

Pismo Przewodniczącego Rady Miasta Konina do Prezesa KIG

Dodano: 07 kwiecień 2014
Pismo Przewodniczącego Rady Miasta Konina do Prezesa KIGPublikujemy treść pisma Przewodniczącego Rady Miasta Konina Wiesława Steinke skierowane do Prezesa Konińskiej Izby Gospodarczej w związku ze sprzedażą gruntu pod inwestycję dla firmy członkowskiej KIG nawiązujące do skierowanego prz ... czytaj całość »
archiwum aktualności

ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓW

Dodano: 11 kwiecień 2014
ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓWW Hotelu Pałacyk w Koninie odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców w ramach Śniadania Biznesowego. czytaj całość »

ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓW

Dodano: 12 marzec 2014
ŚNIADANIE BIZNESOWE PRZEDSIĘBIORCÓWŚniadanie biznesowe członków KIG w Hotelu Pałacyk. czytaj całość »

Zakończenie II Edycji Akademii Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 19 grudzień 2013
Zakończenie II Edycji Akademii Młodej PrzedsiębiorczościDobiegła końca II Edycja projektu Akademia Młodej Przedsiębiorczości. W dniu 18 grudnia 2013 r. zorganizowana została konferencja podsumowująca, wzięli w niej udział przedstawiciele organizatorów Akademii, instytucji oraz fir ... czytaj całość »

prof. Witold Orłowski spotkał się z przedsiębiorcami na zaproszenie KIG oraz Banku ING

Dodano: 26 listopad 2013
prof. Witold Orłowski spotkał się z przedsiębiorcami na zaproszenie KIG oraz Banku ING W Hotelu Niagara odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami zorganizowane wspólnie przez KIG oraz Bank ING, gościem specjalnym konferencji był prof. Witold Orłowski, który wygłosił wykład na temat sytuacji gospodarczej ... czytaj całość »

Podsumowanie Akademii Młodej Przedsiębiorczości

Dodano: 14 czerwiec 2013
Podsumowanie Akademii Młodej PrzedsiębiorczościW dniu dzisiejszym odbyła się konferencja podsumowująca projekt Akademia Młodej Przedsiębiorczości. Podczas spotkania które odbyło się  w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wręczono Dyplomy ukończeni ... czytaj całość »

Prawo własności intelektualnej w firmie - spotkanie w KIG

Dodano: 18 kwiecień 2013
Prawo własności intelektualnej w firmie - spotkanie w KIG Jak chronić własność intelektualną firmy, zagadnienia dotyczące uzyskiwania praw autorskich, patentów, ochrony wzorów przemysłowych i znaków towarowych w Polsce, Europie i na świecie objaśniał przedsiębiorcom ... czytaj całość »

Zasłużeni dla Konińskiej Izby Gospodarczej

Dodano: 09 kwiecień 2013
Zasłużeni dla Konińskiej Izby Gospodarczej Po raz pierwszy KIG uhonorowała osoby, które przyczyniły się do jej utworzenia i aktywnie uczestniczą w jej działalności. Uroczyste wręczenie honorowych statuetek odbyło się 8 kwietnia 2013 roku w Państwowej Wyższej Szkole ... czytaj całość »
archiwum aktualności

Akademia Młodej Przedsiębiorczości II Edycja

Dodano: 29 listopad 2013
Akademia Młodej Przedsiębiorczości II EdycjaII Edycja AKADEMII MŁODEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI    Listopad - Grudzień 2013 r. czytaj całość »

Kwalifikacje zawodowe szansą na sukces

Dodano: 16 wrzesień 2013
Bezpłatne kursy zawodowe i szkolenia dla branży budowlanej. czytaj całość »

Teraz Ty obierz kurs na sukces!

Dodano: 27 listopad 2012
Bezpłatne kursy zawodowe i szkolenia dla branży hotelarsko-gastronomicznej i turystyki. czytaj całość »

Akademia Młodej Przedsiębiorczości I Edycja

Dodano: 06 listopad 2013
Akademia Młodej Przedsiębiorczości I EdycjaPierwsza edycja Akademii Młodej Przedsiębiorczości oficjalnie zakończyła się 14 czerwca 2013 r. Podczas spotkania które odbyło się  w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie wręczono Dyplomy Ukończenia Ak ... czytaj całość »

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodano: 26 listopad 2012
Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalne Ośrodki Europejskiego Funduszu Społecznego powstały by ułatwić dostęp do informacji o możliwościach wykorzystania środków z EFS oraz wesprzeć potencjalnych projektodawców szkoleniami i doradztwem. Ośrodki ... czytaj całość »

Wielkopolski Klub CSR

Dodano: 26 listopad 2012
Wielkopolski Klub CSRWielkopolski Klub CSR - budowanie platformy wymiany doświadczeń CSR w Wielkopolsce czytaj całość »

Obserwatorium Rynku Pracy Wielkopolski Wschodniej

Dodano: 11 grudzień 2012
Obserwatorium Rynku Pracy Wielkopolski WschodniejObserwatorium gromadzi, przetwarza i udostępnia informacje o sytuacji społeczno-gospodarczej w subregionie, pochodzące z trzech obszarów: gospodarka, edukacja, rynek pracy. czytaj całość »
archiwum aktualności
Media o KIG
                    

Nasza siedziba
Konińska Izba Gospodarcza
ul. Zakładowa 11, 62-510 Konin
NIP 665 10 00 688
REGON 003737304